Wyświetl pojedynczy post
robert777
Senior Member
 
Od: 11.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1372
Stary 27.11.2020, 13:44
A ja jestem za tym żeby AS sam wypił piwo które nawarzył. Bo kto tu może przyjść? Pewnie Jacek Zieliński. Albo jak niektórzy piszą Skorża. Zobaczcie co Skorża odyebał w Pogoni.
Odpowiedz cytując