Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

to nie moje założenie
tak się na forum przyjeło , jak widać prawa logiki je zweryfikowały
przespałeś ostatnie kilka tygodni na forum ?
jest tu kilku userów , które chciały skowrona zgłaszać do prokuratury (hiperbola) za takie narażenie zysków spółki poprzez nie wystawiania Olka
|
No tak, nie jestem na forum codziennie, zdarza mi się nie zaglądać tu przez kilka tygodni. Coś przegapiłem?
Coś istotnego?