KOALIK napisał(a):

|
Cztery dni po meczu i zero reakcji. Brawo zarząd!
|
To po prostu znaczy, że obecny zarząd ma wyjebane na wyniki w tym roku.
Ma też wyjebane na postawę drużyny, ewentualny postęp w rozwoju, budowę podstaw, pracę trenera i sztabu.
Ja tez przestałem się już przejmować. Patrzę tylko ile punktów potrzeba nam jeszcze do utrzymania.
Ciężko będzie pewnie się zmobilizować żeby obejrzeć mecz z drużyną łysego ogrodnika.