Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#113
Stary 25.11.2020, 11:18
KOALIK napisał(a):Wyświetl post
Cztery dni po meczu i zero reakcji. Brawo zarząd!
To po prostu znaczy, że obecny zarząd ma wyjebane na wyniki w tym roku.
Ma też wyjebane na postawę drużyny, ewentualny postęp w rozwoju, budowę podstaw, pracę trenera i sztabu.

Ja tez przestałem się już przejmować. Patrzę tylko ile punktów potrzeba nam jeszcze do utrzymania.
Ciężko będzie pewnie się zmobilizować żeby obejrzeć mecz z drużyną łysego ogrodnika.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując