Drozd napisał(a):

|
Ale to nie nam na forum wywinie numer, tylko Jakubowi Błaszczykowskiemu. I będzie się ten numer za nim ciągnął do końca kariery. Wiesz Buksa, ten co oszukał Kubę. Ja bym się dwa razy zastanowił czy sobie taką łatkę przyklejać. Bo z koszulką 2023 nie pozował Święty Mikołaj...
|
Myślę że on się nie dwa, ani nie trzy razy zastanawia.
I to nie dlatego czy to się będzie to za nim ciągnęło czy nie.