Drozd napisał(a):

|
Ale to nie nam na forum wywinie numer, tylko Jakubowi Błaszczykowskiemu. I będzie się ten numer za nim ciągnął do końca kariery. Wiesz Buksa, ten co oszukał Kubę. Ja bym się dwa razy zastanowił czy sobie taką łatkę przyklejać. Bo z koszulką 2023 nie pozował Święty Mikołaj...
|
Numer ciągnął do końca kariery ? Chyba dla niektórych kibiców
Chociaż mam ciekawsze rzeczy na głowie niż rozpamiętywanie po jakimś chłopaczku, który póki co to tak samo może zrobić dużą karierę, jak nie strzelać goli w 1 lidze..
Dla niego - po prostu wyjedzie za granicę i zacznie nowe życie chłopak. Z całkiem innymi możliwościami i pieniędzmi.
Oby został, ale bez żalu jak odejdzie. A Kuba to nie Papież, żeby chłopak przez całe życie się budził w nocy, że komuś coś nagadał, a słowa nie dotrzymał
