|
Ale to nie nam na forum wywinie numer, tylko Jakubowi Błaszczykowskiemu. I będzie się ten numer za nim ciągnął do końca kariery. Wiesz Buksa, ten co oszukał Kubę. Ja bym się dwa razy zastanowił czy sobie taką łatkę przyklejać. Bo z koszulką 2023 nie pozował Święty Mikołaj...
|