Wyświetl pojedynczy post
it
Senior Member
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1352
Stary 24.11.2020, 12:28
Mimo wszystko to coś innego, zwykły błąd w kryciu, my też takie strzelamy.
Ale kładzenie się za murem, przez co niekryty zawodnik przeciwnika nie jest na spalonym i po podaniu ma czas spokojnie przyjąć i przymierzyć - tego się nie spotyka nawet u juniorów.
Nawet na orlikach by się tak nie zagrało, gdyby tam były spalone

Piszę to tylko w celu pokazania jaką różną miarę przykładamy do oceny.
Sobol (bardzo go osobiście lubię) wychwalany pod niebiosa, wielu by go chciało widzieć na ławce u nas, a jednak dopuszcza do takiego kuriozum.
Za coś takiego Skowronek miałby już wieczną łatkę wuefisty i nieudacznika.
Odpowiedz cytując