Wyświetl pojedynczy post
Arek95
Senior Member
 
 
Od: 07.2017
Skąd: Gród Kraka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#107
Stary 24.11.2020, 12:00
Powiem szczerze, że od baaaaardzo dawna aż tak nie krytykowałem tej parodii piłkarzy... W sobotę w Lubinie oraz na derbach jestem w pracy i powiem szczerze z ręką na sercu nawet nie planuję zmieniać godzin pracy po oglądaniu tej chujozy w Grodzisku... Czy wygramy, czy przegramy? Niestety jest mi to całkowicie obojętne ponieważ serce krwawi patrząc na decyzje co się dzieje w tym klubie
Odpowiedz cytując