|
Powiem szczerze, że od baaaaardzo dawna aż tak nie krytykowałem tej parodii piłkarzy... W sobotę w Lubinie oraz na derbach jestem w pracy i powiem szczerze z ręką na sercu nawet nie planuję zmieniać godzin pracy po oglądaniu tej chujozy w Grodzisku... Czy wygramy, czy przegramy? Niestety jest mi to całkowicie obojętne ponieważ serce krwawi patrząc na decyzje co się dzieje w tym klubie
|