DeadOrAlive napisał(a):

Tego trenera nie broni absolutnie nic.
Nie broni go styl. Nie broni go taktyka. Nie bronią go decyzje w trakcie spotkania. Nie bronią go decyzje kadrowe. Zero. Gramy na poziomie 1-ligowego średniaka i takie są fakty. Czas przejrzeć na oczy.
Byłem od początku przeciwnikiem Skowronka. Obiecałem, że przeproszę, jeśli zobaczę poprawę, jego rękę. Nic takiego się nie stało, wręcz przeciwnie. Jest co raz gorzej, z tygodnia na tydzień.
|
Aż sobie nie wyobrażam ilości pomyj wylanych na Skowronka, gdyby kazał bronić przy wolnych w sposób zaprezentowany wczoraj przez Wisłę Płock prowadzoną przez Sobola...

No wyobraźcie sobie, że tracimy bramkę w taki sposób. Przecież Skowronek musiałby w przebraniu do domu piechotą wracać bo samochód miałby już spalony.