Wyświetl pojedynczy post
Griszka30KR
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1348
Stary 24.11.2020, 09:03
Padre1906 napisał(a):Wyświetl post
Rokuszewski w lidze minus wczoraj celnie podsumował nasza sytuację. Nie trzeba nam na razie zmiany trenera bo nie ma na to kasy ani powodu. Najpierw trzeba zbudować pion sportowy który zajmie się sprowadzeniem konkretnych zawodników, a nie zbierać kadrę na zasadzie łapanki przeprowadzanej za pięć dwunasta. A później można sobie myśleć o zmianie trenera. Przy tej kadrze z gówna bata nie ukrecisz.
Tak celnie jak Bacjeraj strzela ...
Rokuszewski autorytet w weszło który gdzieś ma Wisłę.
Ba nawet w interesie wielu lepiej żeby Skowronek pozostał w Wisle,tak jak w naszym kiedyś Vuko w Legii,czy Stawowy z Craxie
Tak mamy gorszy potencjał niż Warta.
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując