Padre1906 napisał(a):

|
Rokuszewski w lidze minus wczoraj celnie podsumował nasza sytuację. Nie trzeba nam na razie zmiany trenera bo nie ma na to kasy ani powodu. Najpierw trzeba zbudować pion sportowy który zajmie się sprowadzeniem konkretnych zawodników, a nie zbierać kadrę na zasadzie łapanki przeprowadzanej za pięć dwunasta. A później można sobie myśleć o zmianie trenera. Przy tej kadrze z gówna bata nie ukrecisz.
|
JASNE. Aż szkoda, że Skowronek nie ma do dyspozycji tak klasowych piłkarzy, jak Kuzdra, Grzesik, Kiełb, Czyżycki, Jakóbowski, Laskowski, Trałka albo Kuzimski, którzy przecież nie tylko są mega kopaczami, ale w dodatku grają ze sobą od trzech lat i rozumieją się bez słów.
No i jak w ogóle ktoś śmie wymagać od trenera, który jest TYLKO od roku na stanowisku, żeby wprowadził jakiekolwiek schematy taktyczne/tożsamość/myśl/charakter? W ciągu roku, to trener może najwyżej powiedzieć zawodnikom, jak ma na imię i rozstawić słupki do treningu. Ludzie, cierpliwości.
A tak na poważnie, to w tym roku nie spadamy tylko dlatego, że Stal i Podbeskidzie grają tak niewyobrażalny paździerz, że nawet z wuefistą jestem relatywnie spokojny.