|
Senior Member
Offline
|
#105

23.11.2020, 22:17
|
Cytat:
|
Przy takiej Wiśle, jak dzisiaj, wrzaski moim zdaniem nic nie pomogą. Trzeba im dać więcej serca. Trzeba im zrobić trening, jaki lubią. Muszą w tygodniu dobrze się poczuć, wyczyścić głowy. Oni sami wiedzą, że zawalili sprawę z tą Wartą, nie ma ich co jeszcze dobijać. Trzeba im dać szansę na rehabilitację. Wierzę, że już w sobotę to pokażą.
|
Smuda ma rację. https://gazetakrakowska.pl/wisla-kra...ar/c2-15308015
|
|