Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26808
Stary 23.11.2020, 18:48
Podsumowując, Buksa jest niewiadomą na ten moment, tak w kwestii jego przyszłości w klubie jak w kwestii jego aktualnej formy. Bo to że nie jest w stanie dojść do sytuacji w dużej mierze wynika z faktu że jako zespół za wielu takich nie stwarzamy. A żeby w 15 minut na które wpuszcza go Skowronek akurat trafiła się sytuacja podbramkowa to nie potrzeba umiejętności tylko szczęścia.

Ja nie wymagam żeby grał od początku, ale jak go już wpuszczać to na mniej niż 30 minut nie ma najmniejszego sensu. I najlepiej na jego pozycję, a nie tak jak ostatnio na bok pomocy.

Gdyby Buksa grał od początku i pokazał to co wczoraj Foerbs to lamentom nie było by końca. Więc moim zdaniem ryzyko osłabienia drużyny Buksą jest minimalne. A jeśli chodzi o przeciwników tym bym się zupełnie nie kierował, czasem łatwiej coś pokazać z lepszym przeciwnikiem.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując