Tu chodzi o to żeby chłopaka wypromować i dobrze sprzedać(o ile podpisze nowy kontrakt), a nie tworzyć nowego Lewandowskiego. 8-9 goli i 4 mln euro na stole. Jaga za takiego ananasa jak Klimala tyle dostała, bo wystawiła go w kilkunastu meczach z rzędu, skaut się nabrał, ale gotówka jest

(a to dodatkowo inny rocznik). O nic nie gramy, więc jak dla mnie niech gra(w końcu odpali).
P.S - Klimala strzelił 7 goli

.