sanderuss napisał(a):

|
Ano to ze na Forbsie ani na Fatosu nie zarobimy - na Buksie mamy szanse. Wiec lepiej ogrywac mlodych zawodnikow majac w perspektywie kase ze sprzedazy czy lepiej stawiac na sklad wegla i papy?
|
Według mnie to efekt asekuracji i braku odwagi trenera w sezonie w którym byłoby sztuką spaść. Z drugiej jednak strony po tym co zobaczyłem w meczu z Wartą to wcale nie jest to takie niemożliwe. Zgadzam się z opiniami, że Buksa nie pokazuje nic specjalnego. Niemniej jednak skoro pozostali napastnicy też grają piach to kompletnie nie rozumiem czemu chłopak nie może dostawać po 25-30 minut (minimum). Gorszy nie będzie, bo od tak grającego Forbesa (mecz z Wartą) i Beqiraja (całokształt) być gorszym po prostu się nie da.