Wyświetl pojedynczy post
_ukoL
Lokalny Patriota
 
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26805
Stary 23.11.2020, 14:07
sanderuss napisał(a):Wyświetl post
Ano to ze na Forbsie ani na Fatosu nie zarobimy - na Buksie mamy szanse. Wiec lepiej ogrywac mlodych zawodnikow majac w perspektywie kase ze sprzedazy czy lepiej stawiac na sklad wegla i papy?
Według mnie to efekt asekuracji i braku odwagi trenera w sezonie w którym byłoby sztuką spaść. Z drugiej jednak strony po tym co zobaczyłem w meczu z Wartą to wcale nie jest to takie niemożliwe. Zgadzam się z opiniami, że Buksa nie pokazuje nic specjalnego. Niemniej jednak skoro pozostali napastnicy też grają piach to kompletnie nie rozumiem czemu chłopak nie może dostawać po 25-30 minut (minimum). Gorszy nie będzie, bo od tak grającego Forbesa (mecz z Wartą) i Beqiraja (całokształt) być gorszym po prostu się nie da.
Ostatnio edytowane przez _ukoL : 23.11.2020 o godz. 14:09.
Liga niezwykłych dżentelmenów: Retro Liga

Odpowiedz cytując