|
Praktycznie każdy mecz pokazuje, że pomysły Skowronka kończą się wraz z pierwszym gwizdkiem sędziego.
Coś takiego jak zarządzanie drużyną w zależności od przebiegu meczu u niego nie istnieje. Mecz z Wartą po raz kolejny dobitnie to pokazał.
Po drugie - nie jest on w stanie w jakikolwiek sposób wpłynąć na sferę wolicjonalną piłkarzy. Ja wiem, że oni to powinni mieć we krwi, ale funkcjonujemy w takich a nie innych realiach.
Skoro nie mamy ani pomysłu ani pieniędzy na nowego trenera - na etacie w klubie jest Mariusz Jop. Zrobił uprawnienia. Nie jest kompletnym beztalenciem, skoro Stolarczyk wziął go na asystenta do U-21.
Przynajmniej w tych dwóch aspektach gorszy od Skowronka nie będzie.
A ta drużyna potrzebuje bardzo szybkiego impulsu.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
|