Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26803
Stary 23.11.2020, 10:42
Kolega powyżej chyba wyjaśnił w czym jest rzecz. Niech Buksa i ma słabszy okres (jak każdy pod sterami Skowronka), ale ocenianie jego gry na podstawie tych epizodycznych występów jest po.prostu niemiarodajne. Piszesz że w pierwszych meczach zagrał bardzo słabo. A jak z Wartą zagrał Foerbs? Nie słyszę biadolenia że bez formy i nic nie daje drużynie. Jest u nas moda na czepianie się swoich, umartwianie jacy to jesteśmy słabi i nic nie warci. A potem płacz ze młodzi od nas uciekają. To samo było z Mączyńskim, na Plewce też już większość postawiła krzyżyk. Młody żeby złapać formę musi grać, głównie chodzi o to żeby jak wchodzi nie był napięty jak baranie jaja. A sytuacja w której ma 10 min i wie ze jak nie zrobi rajdu i nie strzeli bramki to znowu ktoś napisze ze jest słaby i bez formy, rozwojowi nie służy. On musi wiedzieć że ma się pokazać ale jak mu raz czy drugi nie wyjdzie to nie zostanie odstawiony na boczny tor. Wtedy zejdzie z niego ciśnienie i będzie mógł myśleć o grze, a nie co to będzie jak mu podanie czy strzał nie wyjdzie bo w ciągu tych 15 minut będzie miał dwie może trzy okazje.

A co do czasu na placu. Fakt, że wliczasz Buksie doliczony czas gry mówi wszystko. Chłopak zagrał 45 minut w 4 meczach. Moim zdaniem jak na nadzieje klubu na potencjalny zarobek to jest skandal. Przypuszczam ze to w dużej mierze wina Skowronka ale tak czy siak w ten sposób się młodych do składu nie wprowadza.
Ostatnio edytowane przez Drozd : 23.11.2020 o godz. 10:46.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując