Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1339
Stary 23.11.2020, 09:50
Padre1906 napisał(a):Wyświetl post
Rokuszewski w lidze minus wczoraj celnie podsumował nasza sytuację. Nie trzeba nam na razie zmiany trenera bo nie ma na to kasy ani powodu. Najpierw trzeba zbudować pion sportowy który zajmie się sprowadzeniem konkretnych zawodników, a nie zbierać kadrę na zasadzie łapanki przeprowadzanej za pięć dwunasta. A później można sobie myśleć o zmianie trenera. Przy tej kadrze z gówna bata nie ukrecisz.
To miałoby sens jakbyśmy mieli pieniądze na tych konkretnych zawodników. Chyba, że zatrudnimy Kiko i znow nasprowadza nam jakichś Hiszpanów .... wie skąd.
Odpowiedz cytując