|
Rokuszewski w lidze minus wczoraj celnie podsumował nasza sytuację. Nie trzeba nam na razie zmiany trenera bo nie ma na to kasy ani powodu. Najpierw trzeba zbudować pion sportowy który zajmie się sprowadzeniem konkretnych zawodników, a nie zbierać kadrę na zasadzie łapanki przeprowadzanej za pięć dwunasta. A później można sobie myśleć o zmianie trenera. Przy tej kadrze z gówna bata nie ukrecisz.
SIARKA - WISŁA - JAGIELLONIA!!!
|