Wyświetl pojedynczy post
Kamil
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 12.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26798
Stary 22.11.2020, 23:14
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
póki co Buksa niestety prezentuje to o czym pisałem

jego "talent" polegał przede wszystkim na tym że szybciej urósł i ma motoryke na poziomie kilku lat wyżej

jako 14latek wymiatał
jako 16 latek był na takim poziomie ze zadebiutował w Ekstraklasie
teraz gry już jest praktycznie dorosły już nie można patrzeć na niego jak na cudowne dziecko jakim był te 2-3 lata temu, niestety jest surowy , żeby nie powiedzieć drewniany
no i sie łamie w kazdej wolnej chwili
TYLKO WISŁA
Odpowiedz cytując