Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

póki co Buksa niestety prezentuje to o czym pisałem
jego "talent" polegał przede wszystkim na tym że szybciej urósł i ma motoryke na poziomie kilku lat wyżej
jako 14latek wymiatał
jako 16 latek był na takim poziomie ze zadebiutował w Ekstraklasie
teraz gry już jest praktycznie dorosły już nie można patrzeć na niego jak na cudowne dziecko jakim był te 2-3 lata temu, niestety jest surowy , żeby nie powiedzieć drewniany
|
no i sie łamie w kazdej wolnej chwili
