|
3 mecz hańby w tym sezonie, 3 który nie miał prawa się wydarzyć.
Cisza w klubie po porażce jest wymowna.
Myślę że nie zaryzykuję stwierdzenia, że jak przegramy w Zaglebiem to Skowronka przegonią. Pytanie tylko kto na tymczasowego trenera, może Jop bo ma papiery... A na zimę trzeba poszukać trenera z konkretnym pomysłem na prowadzenie drużyny. Jeśli nikogo konkretnego nie szukali do tej pory na miejsce Skowronka to w 3 dni też go nie znajdą.
Oczywiście jest też wersja że wygrywamy z Zagłębiem, przeżyjemy grudzien i będziemy powyżej 10 miejsca na koniec roku, aczkolwiek nie będę się o to zakładał.
To jak drużyna funkcjonowała z Wartą przypominało mi spotkania poprzedzające zwolnienia trenerów w Wiśle. NAWET jeśli osobiście sam bym to zrobił w innym momencie.
|