Wyświetl pojedynczy post
Konrad.
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#85
Stary 22.11.2020, 19:46
Nie ma to znaczenia. Jeżeli zawodnicy zarabiają między 20 a 40 tys miesięcznie, to mamy prawo wymagać aby byli lepsi od tych zarabiających 10-20 tys miesięcznie. Proste.


Gdyby nie długi Wisła powinna walczyć o miejsca 4-6...
Ddf
Odpowiedz cytując