Temat
:
[X kolejka] Warta Poznań - Wisła Kraków, 21-11-2020, 20:00
Wyświetl pojedynczy post
Konrad.
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2003
Offline
#
85
22.11.2020, 19:46
Nie ma to znaczenia. Jeżeli zawodnicy zarabiają między 20 a 40 tys miesięcznie, to mamy prawo wymagać aby byli lepsi od tych zarabiających 10-20 tys miesięcznie. Proste.
Gdyby nie długi Wisła powinna walczyć o miejsca 4-6...
Ddf
Konrad.
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Konrad.
Znajdź inne posty napisane przez Konrad.