|
Jeśli chodzi o trenerów to po prostu szkoda niektórych piłkarzy, obstawiam, że inny szkoleniowiec by wzniósł na inny poziom Savica, Yeboaha czy Chuce, odbudowałby Żukowa czy Bashe. Szkoda sytuacji, że przyjdzie nowy trener a będzie miał skład dużo gorszy od obecnego.
Oczywiście są tuzy pokroju Abramowicza, Forbesa czy Carlosa, ktorzy nadają się max na 2-3 ligę, nie mówię że nie.
|