Wyświetl pojedynczy post
Wehrmacht
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 09.2009
Skąd: Katowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51
Stary 22.11.2020, 08:20
Ja tu musze chyba kolejny raz przypomniec wszystkim, ze sezon zostal przegrany w Ostrowcu o nic nie gramy i grac do czerwca nie bedziemy wiec radzilbym sie uspokoic, a nie sztucznie sie wkur*wiac i na pokaz WYPIE*DALAC Skowronka Bedziecie w takim stanie wyparcia do konca sezonu? Da sie tak? W sensie z psycholoicznego punktu widzenia, pytam bo ciekawi mnie to

Napisze jak to juz pisalem po chyba 5 z 10 meczow w tym sezonie - raz wygramy, 2 razy przegramy, raz zremisujemy, potem 2 razy wygramy i znow przegramy i 2 razy zremisujemy Bilans 9-10-11 na koniec sezonu jak w banku, i 12 miejsce wiec skonczcie te zale po porazkach i pseudopodniety po zwyciestwach, bo do czerwca ZADEN WYNIK poza 2 meczami derbowymi nie ma kompletnie zadnego znaczenia

Powiem nawet wiecej, bo tego widze nikt nie docenia - taka doszczetna i absolutna kompromitacja pilkarzykow jak wczoraj moze nam wyjsc na dobre, bo gwiazdorki beda teraz “wku*rwione” i nam zalawia jakis remis z Legia, albo zwyciestwo w derbach. Po czym znowu dostana oklep od jakiegos Plocka, by pozniej zremisowac z Rakowem pojeli wreszcie?

I tak to bedzie wygladalo dopoki sie nie WYPIER*DOLI lekko liczac 15 nazwisk, ktore mozna by napisac, ze kolo pilkarza, to nawet nie stalo, ale, ze jest Kuba w szatni, to akurat tego im odmowic nie mozna
Ostatnio edytowane przez Wehrmacht : 22.11.2020 o godz. 08:27.
Odpowiedz cytując