Wyświetl pojedynczy post
Levis88
Senior Member
 
Od: 02.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 22.11.2020, 07:46
Świetnie nastawienie musiało być. Jedziemy do beniaminka, który u siebie gola jeszcze nie strzelił. W dodatku okazuje się, że ma 5 gosci na ławce w tym 2 bramkarzy. My wychodzimy na wyjebce...
Wpada fartowna bramka, Warta w głowie już pewnie pogrom z Mielca a my dalej wyjebka. Nonszalancja. Zero agresji. Nie chcemy wbić 2, 3 gola zwyczajnie nikomu nie zależy. Dostajemy ostrzeżenie, że może wpaść głupi karny z dupy. Ale nie wpada więc luz. Łysy powinien latać obok linii na pełnej widząc taką olewke. A jadnak stał spokojnie pozawijany w kurtce. Widocznie chłopaki realizowali jego chvjowy, minimalistyczny plan.
Tego już za wiele.
Odpowiedz cytując