|
To jest jakaś porażka.
Szkoda gadać szkoda strzępić ryja nawet.
To jest dramat, że w tej chu.jowej lidze
Wisłe dzisiaj zbeszczeszczono, ten klub, który ma 13 mistrzostw Polski.
Warty Poznań, Kszo Ostrowiec, Błękitni Stargard bedą wam odbierały smak życia.
Frydrycha szkoda że gra z takimi nieudacznikami i z nieudacznikiem na ławce.
Skowronek wypierdalaj!!!
Ostatnio edytowane przez rasel1906 : 21.11.2020 o godz. 22:22.
|