Temat
:
[X kolejka] Warta Poznań - Wisła Kraków, 21-11-2020, 20:00
Wyświetl pojedynczy post
Elefant
Senior Member
Od: 08.2010
Offline
#
27
21.11.2020, 22:09
Jedyne uczucie po tym meczu to żal Frydrycha.
Jedyny profesjonalista w klubie.
Reszta to amatorzy i dyletanci.
Trener, piłkarze, sztab, zarząd.
Elefant
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez Elefant