Wyświetl pojedynczy post
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27
Stary 21.11.2020, 22:09
Jedyne uczucie po tym meczu to żal Frydrycha.
Jedyny profesjonalista w klubie.
Reszta to amatorzy i dyletanci.
Trener, piłkarze, sztab, zarząd.
Odpowiedz cytując