Cycu napisał(a):

https://sport.tvp.pl/50894276/marcin...az-mu-szkodzil

"Współpracownik Zahaviego, Jerzy Kopiec przyznał, że ich wcześniejsze ustalenia nie interesują. Wiedzą jedynie, że kontrakt wygasa w czerwcu przyszłego roku i już szukają piłkarzowi nowego klubu.
Jeśli w styczniu Buksa nie przedłuży kontraktu, odejdzie z klubu niemal za darmo. Wisła otrzyma jedynie ekwiwalent za wyszkolenie. To byłby wielki cios w wiślackie finanse, bo w Krakowie traktują tego piłkarza jak polisę na lepszą przyszłość".
|
czyli juz wiemy jak to sie skonczy, w Wisle nic sie nie zmienia czy Sharki za sterami czy ratownicy
kontrakty dalej idioci podpisuja i jawnie ludzi oraz pracownikow klubu oklamano z Buksa