Wyświetl pojedynczy post
Kac
Senior Member
 
 
Od: 06.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26787
Stary 20.11.2020, 22:48
Cycu napisał(a):Wyświetl post
https://sport.tvp.pl/50894276/marcin...az-mu-szkodzil



"Współpracownik Zahaviego, Jerzy Kopiec przyznał, że ich wcześniejsze ustalenia nie interesują. Wiedzą jedynie, że kontrakt wygasa w czerwcu przyszłego roku i już szukają piłkarzowi nowego klubu.
Jeśli w styczniu Buksa nie przedłuży kontraktu, odejdzie z klubu niemal za darmo. Wisła otrzyma jedynie ekwiwalent za wyszkolenie. To byłby wielki cios w wiślackie finanse, bo w Krakowie traktują tego piłkarza jak polisę na lepszą przyszłość".
czyli juz wiemy jak to sie skonczy, w Wisle nic sie nie zmienia czy Sharki za sterami czy ratownicy

kontrakty dalej idioci podpisuja i jawnie ludzi oraz pracownikow klubu oklamano z Buksa
TYLKO WISŁA
Odpowiedz cytując