https://sport.tvp.pl/50894276/marcin...az-mu-szkodzil
"Współpracownik Zahaviego, Jerzy Kopiec przyznał, że ich wcześniejsze ustalenia nie interesują. Wiedzą jedynie, że kontrakt wygasa w czerwcu przyszłego roku i już szukają piłkarzowi nowego klubu.
Jeśli w styczniu Buksa nie przedłuży kontraktu, odejdzie z klubu niemal za darmo. Wisła otrzyma jedynie ekwiwalent za wyszkolenie. To byłby wielki cios w wiślackie finanse, bo w Krakowie traktują tego piłkarza jak polisę na lepszą przyszłość".