Panowie spokojnie. Olek ewidentnie był szykowany na dostawanie więcej szans. W pierwszych 2 meczach (KSZO I Jaga) wychodził w 1 składzie. Później z kadry wrócił z urazem, następnie choroba i objawy więc profilaktycznie nie był brany do kadry, teraz dopiero trenuje na max obciążeniu.
Niemniej w ostatnim meczu skoro był na lawce to powinien jako PIERWSZY być tym, który wchodzi. A tu patrzyma a zławki wstaje... Fatos :/ Więc rozumiem rozgoryczenie, a tłumaczenia skowronka, że Fatos był lepszą opcją taktyczną na tę faze meczu jest słabe. Coś niestety czuję, że Fatos to pomysł Skowronka, że on go wybrał tam z jakiejś listy kandydatów (była taka lista

), a zatem teraz zwyczajnie próbuje dawać mu szanse, że może w końcu odpali. Zwyczajnie nie chce żeby ten transfer nie okazał się 100% niewypałem, bo póki co tak jest. Czy Fatos ma szansę odpalić

Jasne, że tak. Ale czy stać nas na odbudowanie Fatosa kosztem minut Buksy? NIE. NIE. NIE.
Z drugiej strony jest też opcja, że zwyczajnie w treningach Olek jest bardzo słaby. zwyczajnie. Więc gra Forbes, Fatos czy Silva bo lepiej to wychodzi drużynie...