Wyświetl pojedynczy post
Konrad.
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26772
Stary 20.11.2020, 13:05
Cytat:
Nie chce mi się ciągnąć tej dyskusji, wierz w co chcesz, ufaj managerom jeśli są dla Ciebie bardziej wiarygodni.
Klasyczna zagrywka, brak argumentów to walimy "Konrad ufa złym menedżerom, a nie dobrej Wiśle". Gdzie ja coś o menedżerach pisałem? Hm?


Skąd to w ogóle wymyśliłeś?

Cytat:
Wisła mu żadnych gwarancji gry nie obiecywała.
Czyl negocjacje wyglądały tak: Buksa obiecaj nam, że podpiszesz z nami kontrakt w styczniu, a my w zamian ci nic nie obiecujemy, ok?

Cytat:
Ma po prostu grać więcej, ale nie bez względu na okoliczności.
Czyli jednak coś obiecała? Szybka zmiana zdania.


Ok ma grać więcej, na wiosnę wystąpił w 12 meczach, na boisku spędził 437 minut, średnio 36 minut. Tylko raz zagrał mniej niż 20 minut.



Jesień, 7 spotkań (licząc 90 minut z Kszo) 200 minut na boisku, średnia 29 minut. 5 razy nie dano mu zagrać ani 20 minut.



Coś kiepsko z tym "ma grać więcej".
Ddf
Odpowiedz cytując