Cytat:
|
Nie chce mi się ciągnąć tej dyskusji, wierz w co chcesz, ufaj managerom jeśli są dla Ciebie bardziej wiarygodni.
|
Klasyczna zagrywka, brak argumentów to walimy "Konrad ufa złym menedżerom, a nie dobrej Wiśle". Gdzie ja coś o menedżerach pisałem? Hm?
Skąd to w ogóle wymyśliłeś?
Cytat:
|
Wisła mu żadnych gwarancji gry nie obiecywała.
|
Czyl negocjacje wyglądały tak: Buksa obiecaj nam, że podpiszesz z nami kontrakt w styczniu, a my w zamian ci nic nie obiecujemy, ok?
Cytat:
|
Ma po prostu grać więcej, ale nie bez względu na okoliczności.
|
Czyli jednak coś obiecała? Szybka zmiana zdania.
Ok ma grać więcej, na wiosnę wystąpił w 12 meczach, na boisku spędził 437 minut, średnio 36 minut. Tylko raz zagrał mniej niż 20 minut.
Jesień, 7 spotkań (licząc 90 minut z Kszo) 200 minut na boisku, średnia 29 minut. 5 razy nie dano mu zagrać ani 20 minut.
Coś kiepsko z tym "ma grać więcej".