Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26771
Stary 20.11.2020, 12:10
Nie chce mi się ciągnąć tej dyskusji, wierz w co chcesz, ufaj managerom jeśli są dla Ciebie bardziej wiarygodni.

Ps. przestań już z tym "przede wszystkim", w kolejnym wpisie wyjaśniłem dokładnie co mam na myśli. Wisła mu żadnych gwarancji gry nie obiecywała. Ma po prostu grać więcej, ale nie bez względu na okoliczności.
Odpowiedz cytując