|
Nie chce mi się ciągnąć tej dyskusji, wierz w co chcesz, ufaj managerom jeśli są dla Ciebie bardziej wiarygodni.
Ps. przestań już z tym "przede wszystkim", w kolejnym wpisie wyjaśniłem dokładnie co mam na myśli. Wisła mu żadnych gwarancji gry nie obiecywała. Ma po prostu grać więcej, ale nie bez względu na okoliczności.
|