Wyświetl pojedynczy post
Konrad.
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26769
Stary 20.11.2020, 11:46
Cytat:
No oczywiście, że "dał słowo" - masz jakieś wątpliwości co do tego, że dogadano się w sprawie nowej umowy, która ze względu na przepisy może zostać parafowana dopiero w momencie, gdy Olek będzie miał 18 lat?
Mam wątpliwości. Po pierwsze dlatego, że Wisła nie mogła prowadzić z nim negocjacji - tylko z jego ojcem. To ojciec mógł dać słowo - a w dniu 15 stycznia słowo ojca Buksy traci podstawę prawną. Ojciec może mieć nawet szczere intencje - Olek staję się pełnoletnim i może mieć w d ojca, jego ustalenia itd,.


Ale oczywiście najprawdopodobniej takie ustalenia są - w takim wypadku, druga strona też coś obiecała i obydwie takim samym stopniu powinny się z tego wywiązać. A nie jak sugerujesz: "przede wszystkim Olek".



Cytat:
Czyli wypieramy jego kłopoty zdrowotne w tym okresie - miał grać i już, bo przecież "Wisła mu obiecała".
Jeżeli jest kontuzjowany, bądź lekarze mówią: "maks 10 minut" to nie powinniśmy go wpuszczać i narażać na kontuzje.


Jeśli wchodzi w 80 minucie znaczy, że jest zdrowy.



Wpuszczenia w 89 minucie już przemilczę...


Co zaś do zdania:
Cytat:
miał grać i już, bo przecież "Wisła mu obiecała"
Jeżeli Wisła mu to obiecała to się powinna wywiązać - chyba, że lekarz zabroni, albo sam Buksa powie, że nie czuje się na siłach..


Dokładnie tego samego ty od niego wymagasz: w styczniu ma podpisać kontrakt i już, bo przecież "Olek obiecał". A nie sprawdzać skrzynki z ofertam,i czy dzwonić do menedżera...



Rozumiem, że według ciebie w ostanim meczu miał chłopak siły na 60 sekund?
Ddf
Odpowiedz cytując