Wyświetl pojedynczy post
Konrad.
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26767
Stary 20.11.2020, 10:35
Cytat:
Ja chciałbym do tego dodać, że w momencie kiedy już w końcu Olek wchodził na plac w tej rundzie, to jego gra była niestety taka, że były tu lamenty, że jego rozwój stanął w miejscu, że nic nie gra, że najsłabszy na boisku i że żadnej fortuny za niego nikt na pewno nie zapłaci.
Więc argumentacja, że szans dostawał za mało i to Wisła nie dotrzymała jakichś ustaleń i to w związku z tym ta chryja do mnie za grosz nie przemawia
Ja chciałbym dodać, że w ciągu ostatnich 3 miesięcy dostał łącznie mniej niż 45 minut w 5 meczach.

Jeśli ktoś uważa, że to nie jest mało i potrafi ocenić jego grę - to naprawdę kariera scouta stoi otworem.

W analogicznym okresie Beciraj dostał 220 minut...

Nawet Boguski od sierpnia był dłużej na boisku.
Ddf
Odpowiedz cytując