Cytat:
|
Dotrzymać danego słowa to powinien przede wszystkim sam Olek i w styczniu parafować nową umowę.
|
Ja uważam, że obydwie strony powinny dotrzymywać słow - jeśli w ogóle takie ustalenia są.
To co prezentujesz jest "trochę" nie fair - Buksa da dotrzymać słowa "przede wszystkim", bo słowo to rzecz święta. Wisła już musi, bo to tylko ustalenia na gębę i wiele się od sierpnia zmieniło...