|
Dokładnie, dostał od trenera w ostatnim meczu, aż 60 sekund regulaminowego czasu gdy i co pokazał? Zero strzału, zero kiwki, nic.
Beciraj w ciągu minuty takie liczby wykręca, że nie dziwię się, że to on dostaje szanse.
Nie bardzo tylko wiem, dlaczego chcemy z nim kontrakt aż do 2023 roku? I po co podpisywaliśmy do czerwca 21? Zerwać w styczniu umowę, dać mu kartę do ręki, niech idzie.
|