Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26759
Stary 19.11.2020, 22:49
Jakiej znowu obietnicy, jaki sabotaż? Nikt naszemu młodemu zawodnikowi nie gwarantował występów w pierwszym składzie. Chłopak ma grać więcej w tym sezonie, ma być odpowiednio prowadzony - nie jest winą klubu, że część jesieni spędził lecząc drobne urazy, nie będąc w pełni sił. Miał grać będąc nie w pełni sił? Niech odbuduje formę, a będzie dostawał swoje minuty.

Dotrzymać danego słowa to powinien przede wszystkim sam Olek i w styczniu parafować nową umowę.
Odpowiedz cytując