|
Jakiej znowu obietnicy, jaki sabotaż? Nikt naszemu młodemu zawodnikowi nie gwarantował występów w pierwszym składzie. Chłopak ma grać więcej w tym sezonie, ma być odpowiednio prowadzony - nie jest winą klubu, że część jesieni spędził lecząc drobne urazy, nie będąc w pełni sił. Miał grać będąc nie w pełni sił? Niech odbuduje formę, a będzie dostawał swoje minuty.
Dotrzymać danego słowa to powinien przede wszystkim sam Olek i w styczniu parafować nową umowę.
|