Piotr Koźmiński opisał szerzej jak wygląda sprawa Buksy:
https://twitter.com/UEFAComPiotrK/st...05672153735168
https://sportowefakty.wp.pl/pilka-no...ie-do-premier-
Dlaczego Skowronek nie wystawia Buksy?
Jeżeli w sobotę nie wyjdzie w pierwszym składzie to będzie sabotaż. On musi grać żeby klub dotrzymał obietnicy, inaczej nic z tego nie będzie.