|
Drozd
Olek Buksa odejdzie z Wisły bo jej trenerem nie jest Kaziu Moskal. I odejdzie do Sosnowca albo do ŁKS bo tam jest Stawowy. Wszyscy zdrowi?
Wszędzie w każdym temacie masz tylko jedno do powiedzenia Moskal Moskal Moskal Moskal Moskal Moskal Moskal Moskal Moskal Moskal.
Jak będzie jutro pogoda panie Drozd? - Moskal.
btw
Ilość powtórzeń i ostatnie słowo w wątku dyskusyjnym nie znaczy że ma ktoś racje, ale tylko że zmęczył kondycyjnie swoich rozmówców. Czego ty jesteś przykładem. Zmęczyłeś juz chyba wszystkich i wszędzie wlewasz się z : Moskal Moskal Moskal Moskal Moskal Moskal Moskal Moskal Moskal Moskal......
(Mnie już chłopa tak obrzydziłeś jak nikt tym wiecznym mękoleniem o nim)
Ostatnio edytowane przez Ogryzek : 18.11.2020 o godz. 17:50.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
|