Wyświetl pojedynczy post
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26744
Stary 18.11.2020, 12:49
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
^^^ narracja jak za rządów WSH , tylko ludzie sie zmienili
I tak, i nie.

Narracja jest taka sama, tj. inni źli, my dobrzy, jak nakłamaliśmy, to dlatego, że tacy jesteśmy biedni i nieszczęśliwi, ale kochamy Wisłę i to najważniejsze.

Narracja jest trochę inna, bo jednak obecne rozdanie nie ma problemów z prawem i nie miesza tych problemów z Wisłą. Rzeczywiście tę Wisłę uratowało. A że bywa nieudolne. No, bywa. I jak to w takich sytuacjach, pudruje błędy, zrzuca winę na innych.

A wracając do tematu: nie znam przepisów i może okazać się, że Wisła zrobiła wszystko, co mogła. Nie mam czasu się tym zajmować. Ktoś to sprawdził, czy cała dyskusja na podstawie tt?

I jeszcze jedno: jak Buksa chce, niech idzie. Jak nie chce, niech nie idzie. Jest w tej chwili tyle problemów, że problem Buksy dla mnie nie istnieje, kopanie się po czole wiślaków jest mi obojętne, a od kibiców mnie odrzuca.
Ostatnio edytowane przez czaro : 18.11.2020 o godz. 12:55.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując