Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

|
^^^ narracja jak za rządów WSH , tylko ludzie sie zmienili
|
I tak, i nie.
Narracja jest taka sama, tj. inni źli, my dobrzy, jak nakłamaliśmy, to dlatego, że tacy jesteśmy biedni i nieszczęśliwi, ale kochamy Wisłę i to najważniejsze.
Narracja jest trochę inna, bo jednak obecne rozdanie nie ma problemów z prawem i nie miesza tych problemów z Wisłą. Rzeczywiście tę Wisłę uratowało. A że bywa nieudolne. No, bywa. I jak to w takich sytuacjach, pudruje błędy, zrzuca winę na innych.
A wracając do tematu: nie znam przepisów i może okazać się, że Wisła zrobiła wszystko, co mogła. Nie mam czasu się tym zajmować. Ktoś to sprawdził, czy cała dyskusja na podstawie tt?
I jeszcze jedno: jak Buksa chce, niech idzie. Jak nie chce, niech nie idzie. Jest w tej chwili tyle problemów, że problem Buksy dla mnie nie istnieje, kopanie się po czole wiślaków jest mi obojętne, a od kibiców mnie odrzuca.