Wyświetl pojedynczy post
zibi7
Senior Member
 
Od: 01.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26741
Stary 18.11.2020, 12:26
Chłopie przeczytaj sobie ten link co wrzuciłeś, bo bzdety wypisujesz.

Jak dało się teraz podpisać za 40 miesięcznie do 2021, to dało się też podpisać od razu do 2023, bo kontrakt U-18 limituje czas umowy na max 3 lata i tyle. I dało się też podpisać za pana Obiego, do 2022.
Odpowiedz cytując