|
Chłopie przeczytaj sobie ten link co wrzuciłeś, bo bzdety wypisujesz.
Jak dało się teraz podpisać za 40 miesięcznie do 2021, to dało się też podpisać od razu do 2023, bo kontrakt U-18 limituje czas umowy na max 3 lata i tyle. I dało się też podpisać za pana Obiego, do 2022.
|