Czytałeś w ogóle co wrzuciłeś?
Cytat:
Teraz pokrótce przedstawię Ci najważniejsze założenia Kontraktu U18:
może być zawarty wyłącznie przez zawodnika, który w momencie jego podpisania ukończył 15 rok życia, a nie ukończył 18 roku życia,
na okres nie dłuższy niż 3 lata,
|
Buksa miał ukończone 15 lat, a nie miał 18,mógł więc podpisać kontrakt (a dokładnie to jego ojciec) na okres 3 lat.
Klub taka nam informacje podał, a od wczoraj wiemy że nic takiego się nie wydarzyło.
Klub świadomie podał więc informacje nie prawdziwa - okłamał kibiców.
To jest dla mnie coś dużo gorszego niż zawalenie negocjacji.
Dwa: cokolwiek ustalono w sierpniu z ojcem Buksy - bo to on jest prawnym opiekunem osoby nie pelnoletniej - nie będzie miało znaczenia po nowym roku. W dniu 15 stycznia Olek staje się pełnoletni i co jego ojciec ustalal, gdy był "dzieckiem" go gówno obchodzi.
Zapewne tak rodzina Buksow sprawę przekaże w styczniu, gdy piłkarz odejdzie : ot, oni naprawdę chcieli podpisać nowy kontrakt, ale syn zmienił zdanie. A teraz jest dorosły i nie mamy nic do gadania.
Pięknie to rozegrali. Dzięki temu 15 stycznia Buksa będzie mógł podpisać z zagranicznym klubem 5 letni a nie 3 letni kontrakt.
To zapewne tłumaczy, dlaczego w dwa tygodnie Olek spadl z pozycji numer 1 w ataku, na 4... Oraz dlaczego trenera poniża go wpuszczając na maks 10 minut w przegranych meczach.