Wyświetl pojedynczy post
azor
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26737
Stary 18.11.2020, 11:30
Cycu napisał(a):Wyświetl post
Dało się, ale bez klauzul
Nie dało się czy to z klauzalami czy bez - ani teraz ani za Obiego.

http://prawopilkinoznej.pl/kontrakt-...ch-zawodnikow/

Rożnica jest taka, że Obidziński w tej kwestii nie sciemniał, a DB najprawdopodobniej liczy na to, że Buksowie po 18 dzięki jakieś gentelmanskiej umowie przedłużą kontrakt o następne dwa lata a to bardzo życzeniowe myślenie na zasadzie "eeee no Olek weź nie rób jaj, myśmy już powiedzieli że zostajesz"
Odpowiedz cytując