Cycu napisał(a):

Dało się, ale bez klauzul
|
Nie dało się czy to z klauzalami czy bez - ani teraz ani za Obiego.
http://prawopilkinoznej.pl/kontrakt-...ch-zawodnikow/
Rożnica jest taka, że Obidziński w tej kwestii nie sciemniał, a DB najprawdopodobniej liczy na to, że Buksowie po 18 dzięki jakieś gentelmanskiej umowie przedłużą kontrakt o następne dwa lata

a to bardzo życzeniowe myślenie na zasadzie "eeee no Olek weź nie rób jaj, myśmy już powiedzieli że zostajesz"
