azor napisał(a):

to jak to jest - teraz DB nie mógł podpisać z rodziną Buksów długoterminowej umowy, bo jest ograniczony przepisami o pełnoletności zawodnika, ale prawie rok wcześniej Obidzińskiego miały one już nie obowiązywać i zawałił sprawę?
|
Dało się, ale bez klauzul
