Cycu napisał(a):

To nie jest narracja tylko brutalna rzeczywistość. Przez głupie oszczędności na poziomie kilkudziesięciu tysięcy złotych możemy stracić kilka milionów euro.
Jeżeli tak się stanie to Obidziński dołączy do grona Bednarza i Sarapaty, przez których Wisła straciła już wiele milionów złotych przez przegrane sprawy sądowe, odszkodowania, niekorzystne umowy itd.
Przez to została nam tylko modlitwa o pozytywne rozwiązanie sprawy, bo Obidziński szukał oszczędności nie tam gdzie trzeba.
|
to jak to jest - teraz DB nie mógł podpisać z rodziną Buksów długoterminowej umowy, bo jest ograniczony przepisami o pełnoletności zawodnika, ale prawie rok wcześniej Obidzińskiego miały one już nie obowiązywać i zawałił sprawę?
