Wyświetl pojedynczy post
azor
Senior Member
 
Od: 03.2008

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26735
Stary 18.11.2020, 11:14
Cycu napisał(a):Wyświetl post
To nie jest narracja tylko brutalna rzeczywistość. Przez głupie oszczędności na poziomie kilkudziesięciu tysięcy złotych możemy stracić kilka milionów euro.

Jeżeli tak się stanie to Obidziński dołączy do grona Bednarza i Sarapaty, przez których Wisła straciła już wiele milionów złotych przez przegrane sprawy sądowe, odszkodowania, niekorzystne umowy itd.

Przez to została nam tylko modlitwa o pozytywne rozwiązanie sprawy, bo Obidziński szukał oszczędności nie tam gdzie trzeba.

to jak to jest - teraz DB nie mógł podpisać z rodziną Buksów długoterminowej umowy, bo jest ograniczony przepisami o pełnoletności zawodnika, ale prawie rok wcześniej Obidzińskiego miały one już nie obowiązywać i zawałił sprawę?
Odpowiedz cytując