Wyświetl pojedynczy post
Cycu
Senior Member
 
Od: 09.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26734
Stary 18.11.2020, 10:50
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
^^^ narracja jak za rządów WSH , tylko ludzie sie zmienili
To nie jest narracja tylko brutalna rzeczywistość. Przez głupie oszczędności na poziomie kilkudziesięciu tysięcy złotych możemy stracić kilka milionów euro.

Jeżeli tak się stanie to Obidziński dołączy do grona Bednarza i Sarapaty, przez których Wisła straciła już wiele milionów złotych przez przegrane sprawy sądowe, odszkodowania, niekorzystne umowy itd.

Przez to została nam tylko modlitwa o pozytywne rozwiązanie sprawy, bo Obidziński szukał oszczędności nie tam gdzie trzeba.
Ostatnio edytowane przez Cycu : 18.11.2020 o godz. 11:04.
Odpowiedz cytując