Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

|
^^^ narracja jak za rządów WSH , tylko ludzie sie zmienili
|
To nie jest narracja tylko brutalna rzeczywistość. Przez głupie oszczędności na poziomie kilkudziesięciu tysięcy złotych możemy stracić kilka milionów euro.
Jeżeli tak się stanie to Obidziński dołączy do grona Bednarza i Sarapaty, przez których Wisła straciła już wiele milionów złotych przez przegrane sprawy sądowe, odszkodowania, niekorzystne umowy itd.
Przez to została nam tylko modlitwa o pozytywne rozwiązanie sprawy, bo Obidziński szukał oszczędności nie tam gdzie trzeba.