|
@R33, powiedziałbym: uderzyć do, nie uderzyć w. Jażdżyński jako jedyny z właścicielskiego tria budzi(ł) moje pełne zaufanie. Uważam go za człowieka dojrzałego i z klasą,jedynego, który potrafi w pełni ocenić głębię kryzysu, jakim zapewne okaże się sprawa Buksy.
PS. Mam nadzieję, że Zahavi reprezentuje Olka jedynie na zagranicę i że w połowie stycznia Olek podpisze, a Zahavi sprzeda go za 5 dużych baniek euro. Mało prawdopodobne, ale nadzieja jest.
PS2. Wisła ordynarnie okłamała swoich kibiców. Odpowiedzialność za to ponosi jej prezes Dawid Błaszczykowski. No i zastanawiam się, co z tym zrobi rada nadzorcza...
PS3. Widzicie teraz, w jak potężnym konflikcie interesów znalazł się Kuba, zatrudniając brata? Wobec kogo będzie lojalny? Wobec Wisły czy wobec rodziny?
PS4. No i gówno mi wyszło z planu, żeby przestać się emocjonalnie angażować. Jak zwykle od 1986...
Powód: ps.
Ostatnio edytowane przez crux.a : 18.11.2020 o godz. 03:38.
|