crux.a napisał(a):
|
Panie Jażdżynski, zatem Wisła okłamała nas, własnych kibiców, informując JEDNOZNACZNIE o tym, źe nowy kontrakt Buksy obowiązuje do 2023 roku. Odeślę Państwu moje akcje i proszę więcej nie liczyć na moje zaangażowanie finansowe i emocjonalne.
|
Najłatwiej to uderzyć w najmniej medialnego ale za to najbardziej wartościowego współwłaściciela z całej trójki...