Wyświetl pojedynczy post
luczyk
Member
 
Od: 12.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1334
Stary 17.11.2020, 13:48. trener
nie znam się zbytnio jak wyżej wypowiadający się koledzy, widzę, że już inercja wchodzi w grę
ale odnosząc się do naszego trenera to przeczytajcie sobie wywiad z Papszunem po meczu z Rakowem jak i wypowiedzi przedmeczowe. Nie pamiętam dokładanie ale wydźwięk był taki, że Wisła to całkiem inna drużyna (niż te z którymi grali przed meczem z nami), poukładana taktycznie, piłkarze z jakością. Po meczu powiedział, ze rozegraliśmy (MY czyli Wisła) dobre spotkanie, zamykaliśmy dobrze przestrzenie (cokolwiek to znaczy), byliśmy groźni z przodu i potwierdziło się to co mówił przed meczem o Wiśle, a zakładam, że Papszun jednak nie jest na tym forum traktowany jak w-fista więc może z tym naszym trenejro nie jest tak źle
Odpowiedz cytując