Wyświetl pojedynczy post
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1332
Stary 17.11.2020, 12:57
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Nie spekulacjach tylko obserwacjach. Bo chyba każdy zauważył, że punktem zwrotnym było odejście Sobolewskiego. To był raczej fakt, a nie spekulacja, seria wtop która nastąpiła bezpośrednio po tym fakcie, to również fakt. Spekulacją można nazwać przyczynę utrzymania którą wymieniłem, ale zjazd poziomu gry od czasu przejęcia steru przez Skowronka to moim zdaniem znowu fakt. Dlatego drogi Arkadiuszu swoje zdanie opieram w przeważającej części na faktach z lekką domieszką spekulacji wynikającej z obserwacji. Może były i są inne przyczyny o których nie wiemy, nie wykluczam.

Natomiast nie rozumiem zdziwienia, że jestem przekonany co do swojego zdania. Bardzo chętnie poznam Twój punkt widzenia. O ile nie usłyszę, że mamy niski budżet, nikt nie chce u nas grać, sukcesem będzie jak nie spadniemy, trener nic nie może zmienić bo, mamy niski budżet, nikt nie chce u nas grać, sukcesem będzie jak nie spadniemy itd. Bo takie mantry słyszę już za długo i zupełnie się z nimi nie zgadzam.



I teraz wytłumacz proszę dlaczego Stawowy ugrał wtedy 4 punkty, a teraz na 10 meczów wygrał 9? Dlaczego Płock po początkowym progresie wrócił na swoje miejsce? Dlaczego mimo, że są niżej w tabeli od nas aż tak nas zlali ? Bardzo jestem ciekawy twojego punktu widzenia...

Bo widzisz ja mam swoją odpowiedź ale jak ją przedstawię to znowu zajmiesz się jej krytykowaniem, a o swojej nie wspomnisz... Też chciałbym coś skrytykować...
Bo Stawowy po pierwsze gra o klasę rozgrywkową niżej więc nie rozumiem co w tym dziwnego że są wiodącą siłą w pierwszej lidze ale w ekstraklasie będą grać ogony-taki jest tam materiał ludzki.Wszyscy z resztą mówią że pierwsza liga jest obecnie dość słaba.Potwierdzają to w tej chwili drużyny które awansowały do ekstraklasy.Płock też wrócił na swoje miejsce bo taki jest tam potencjał-tacy piłkarze.Nas zlali bo mieli dzień konia taki jak my w mielcu a my tego dnia byliśmy w fatalnej dyspozycji.Nas zlali a z tym mielcem który my rozgromiliśmy nie potrafili wygrać u siebie.Nas zlali a od rakowa z którym my zremisowaliśmy lanie dostali.Sezon nie składa się z jednego meczu tylko z 30 kolejek.Rozumiem że ty przypisujesz sobie przywilej do krytykowania a innym nie wolno tego robić
Odpowiedz cytując